Nasza kadra dydaktyczna z pełnym profesjonalizmem ale i empatią wspiera rozwój naszych podopiecznych.

Poznajcie naszą wspaniałą kadrę.

ptaszek

Anna

Dyrektor

0
Specjalistów
0
lat z wami
0
grupy wiekowe
0 +
dzieci
Since starting at Skole Childcare in 2011, I spent most of time in the 0-2 age group as the Room Leader – which was very rewarding. However at the start of 2016 I was keen for a change and to work with a new age group, so I moved to the preschool room. The beginning of 2017 gave me new challenges as I moved into a 2IC role and then from May 2017 I moved into a Centre Director position. I absolutely love this role and have enjoyed learning many new skills about managing a service, mentoring and guiding a team of Educators and office administration.

Dyrektor przedszkola Mini Misie

Poznaj

naszą wspaniała kadrę.

Paulina

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie w 2011 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Poza zdobytym wykształceniem nieustannie się rozwijam i zdobywam nową wiedzę. Posiadam wiele ukończonych kursów, które pozwalają mi pracować z pacjentami skarżącymi się na różne dolegliwości. W terapii wykorzystuję zróżnicowane metody leczenia: PNF, Mulligan, FOI, Ackermann i inne... Praktykę w zawodzie fizjoterapeuty wykonuję od 10 lat. Pracując w różnych miejscach, z ludźmi w różnym wieku i różnymi problemami zdobyłam bardzo cenne doświadczenie zawodowe. Praca z pacjentem jest dla mnie pasją, a każda pomoc w pozbyciu się bólu jest dla mnie osobistym sukcesem. Poszukując nowych rozwiązań terapeutycznych rozpoczęłam naukę na studiach podyplomowych- Diagnoza i terapia dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej, aby lepiej rozumieć małych pacjentów oraz ich rodziców.

Beata

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji Pedagogika Wczesnoszkolna i Pedagogika Przedszkolna. Dzieciom, z którymi pracuję chcę dać poczucie bezpieczeństwa i ciepła, którego bardzo potrzebują rozstając się z rodzicami na kilka godzin. Moje ugruntowane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz fakt, że jestem osobą pogodną, spokojną, zrównoważoną i cierpliwą powodują, że maluchy nie czują żadnej bariery emocjonalnej i lgną do mnie jak do dobrze znanej cioci. Zrozumienie dziecka i jego indywidualnych potrzeb jest dla mnie rzeczą zasadniczą, niezbędną w procesie wychowawczym, w którym chcę wspierać rodziców. Dlatego kontakt z nimi jest dla mnie niezwykle ważny. Mojej pracy przewodzi motto: Zrozum, czego potrzebuje dziecko - każde ma inne potrzeby. Nie próbuj kształtować dziecka według narzuconego wzorca. Indywidualność jest równie ważna jak poczucie wspólnoty. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.

Natalia

W Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Specjalna w specjalnościach: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i pedagogika opiekuńczo - socjalna. Ukończyłam magisterskie w specjalności: Rehabilitacja osób ze sprzężoną niepełnosprawnością. Posiadam także kwalifikacje z zakresu wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej wg L. Wygotskiego „Klucz do uczenia się”. Dbając o bezpieczeństwo dzieci, ukończyłam kurs Pierwszej Pomocy w Stanach Zagrożenia Życia Osób Dorosłych i Dzieci. Cechują mnie pogodne usposobienie, duża cierpliwość i kreatywne pomysły. Lubię dzieci i kontakt z nimi daje mi dużo radości. Wspomaganie rozwoju dzieci z zaburzeniami traktuje jako misję, którą chcę w życiu pełnić. Cieszę się z najdrobniejszych rzeczy, przekazując radość na swoich podopiecznych. W Mini Misiach jestem logopedą i pedagogiem specjalnym. W mojej pracy wspólna zabawa, nauka, wychowanie i pomoc stanowią formę współdziałania w zakresie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Agnieszka

Absolwentka fotografii reklamowej, dziennikarstwa i komunikacji medialnej, plastyk oraz projektant kampanii reklamowych Warszawskiej Szkoły Reklamy w Warszawie. Swoją karierę rozwija dwutorowo, jako fotograf i jako plastyk. Uwielbia pracę z dziećmi i wie, jak z nimi rozmawiać. Od najmłodszych lat fotografia jest częścią mojego życia. Fotografuję sercem. Bardzo lubię poznawać Was i Wasze historie. Angażuję się emocjonalnie i staram się uwieczniać prawdziwe wspomnienia, realne uśmiechy, autentyczne wzruszenia. Moją misją jest dawanie Wam a przede wszystkim Waszym dzieciom prawdziwej pamiątki na przyszłość. Jestem fotografem ale przede wszystkim jestem dokumentalistką i twórcą prawdziwych wspomnień na zdjęciach.

Marta

Praca z dziećmi jest ogromnie wdzięczna i daje mi wiele radości oraz uśmiechu. Jestem osobą ciepłą, pomocną i kreatywną. Lubię nawiązywać pozytywne relacje z dziećmi. W Mini Misiach czuwam nad grupą pięciolatków wraz z najlepszymi Ciociami 🙂 Każdy szczery uśmiech oraz postęp naszych przedszkolaków daje mi wiele pozytywnych emocji. Staram się tworzyć bezpieczny azyl dla Waszych pociech. W wolnym czasie wspieram osoby niepełnosprawne w życiu codziennym. Prywatnie kocham zwierzęta oraz cenię wyjątkowe chwile z najbliższymi.

Izabela

Ukończyłam Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie o specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wychowanie przedszkolne. W Mini Misiach pracuję w grupie 3-latków. Lubię prace z dziećmi, jestem miłą i cierpliwą osobą, która stara się dawać drugiemu człowiekowi dużo ciepła i życzliwości. Wspieram i pomagam rozwijać kreatywność moim podopiecznym, ich zainteresowanie zajęciami oraz uśmiech na twarzy dają mi ogromną satysfakcję.

Klaudia

Ukończyłam studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej o specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju i wychowanie przedszkolne. Obecnie kontynuuje naukę na specjalności: edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Jestem osobą spokojną, cierpliwą, kreatywną, o pogodnym usposobieniu. Wspomaganie dzieci w rozwijaniu ich uzdolnień, wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności to moje cele w pracy z małymi dziećmi. Staram się, aby dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i mogły mi zaufać. Chcę dawać im pewność, że mogą, wiedzą i potrafią. dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i mogły mi zaufać. Chcę dawać im pewność, że mogą, wiedzą i potrafią

Janeczka

WUkończyłam Wydział Rytmiki w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia oraz studia magisterskie na Wydziale Teorii Muzyki, Kompozycji, Dyrygentury i Muzykoterapii, ze specjalnością Muzykoterapia, Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Od początku moją pracę zawodową związałam z dziećmi. Pracuję w różnych ośrodkach jako muzykoterapeuta, nauczyciel rytmiki oraz gry na fortepianie. W Mini Misiach prowadzę zajęcia rytmiki. W mojej pracy staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie , wydobywać jego mocne strony, a wspierać te słabsze, wymagające rozwijania. Wykorzystuję naturalną muzykalność dzieci i ich potrzebę ruchu. Rozwijam poczucie rytmu, wrażliwość na muzykę, umiejętność jej słuchania i odtwarzania, ale i wrażliwość na siebie nawzajem. Język niewerbalny, jakim posługuje się muzyka, ma siłę docierania tam, gdzie słowo bywa zawodne. Bardzo lubię kontakt z przyrodą, górskie wędrówki i jazdę na nartach. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córek. krótce

Ania

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie obecnie kontynuuję naukę na drugim stopniu studiów. Udzielam pomocy w zakresie wspomagania rozwoju prawidłowej wymowy. Prowadzę profilaktykę logopedyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka. Zajęcia grupowe oraz indywidualne realizuję w miłej i bezstresowej atmosferze, w których naukę łączę z zabawą. Dokładam wszelkich starań w kształtowanie poprawnej wymowy, artykulacji oraz ogólnego rozwoju językowego dziecka.

Ewa

Dla dzieci-Ciocia Ewa, dla Rodziców także. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim, Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Podyplomowych Studiów Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego, oraz, last but not least, mama Antka i Jasia. W Mini Misiach każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że choć z założenia to my- dorośli mamy nauczać dzieci, w praktyce pod wieloma względami to od nich uczymy się najwięcej. Codzienny kontakt z maluchami rozwija naszą empatię, cierpliwość, poczucie humoru, umiejętności mediacyjne (J), spostrzegawczość, wrażliwość…. I jeszcze parę innych ważnych kompetencji. Jednocześnie, dzięki temu, coraz pełniej i skuteczniej możemy wspierać maluchy w ich rozwoju na tym niezwykle istotnym etapie ich życia. To wszystko sprawia, że praca w przedszkolu to dla mnie piękne i wartościowe wyzwanie dające wiele satysfakcji i poczucia prawdziwego sensu.

Natalia

Jestem studentką III roku pedagogiki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam szkolenie „Autyzm-praktyczne wskazówki do pracy z dzieckiem" oraz „Złość u dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym-jak sobie z nią radzić?". Z racji podnoszenia swoich zainteresowań biorę udział w szkoleniach, warsztatach dotyczących tematyki związanej z rozwojem dziecka. Czas spędzony z dziećmi staram się wypełniać kreatywnymi i aktywnymi zabawami. Bliskie jest mi porozumienie bez przemocy oraz pozwalanie dziecku na odczuwanie różnych emocji. Zdecydowałam się na pracę z dziećmi ponieważ daje mi to wiele satysfakcji. Staram się być pomocna w ich codziennej komunikacji i poszerzaniu horyzontów. Moją pasją jest taniec, muzyka oraz podróże. W wolnej chwili lubię zatracić się w jazdę na rolkach bądź dobrą lekturę.

Kasia

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny i neurologopeda. Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów dodatkowych. Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję. Największą nagrodą jest uśmiech moich podopiecznych. Staram się prowadzić zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Moim celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka w bezpiecznej i miłej atmosferze. W Mini Misiach każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że choć z założenia to my- dorośli mamy nauczać dzieci, w praktyce pod wieloma względami to od nich uczymy się najwięcej. Codzienny kontakt z maluchami rozwija naszą empatię, cierpliwość, poczucie humoru, umiejętności mediacyjne (J), spostrzegawczość, wrażliwość…. I jeszcze parę innych ważnych kompetencji. Jednocześnie, dzięki temu, coraz pełniej i skuteczniej możemy wspierać maluchy w ich rozwoju na tym niezwykle istotnym etapie ich życia. To wszystko sprawia, że praca w przedszkolu to dla mnie piękne i wartościowe wyzwanie dające wiele satysfakcji i poczucia prawdziwego sensu.

Robert

Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie wychowania fizycznego. Jestem trenerem klasy II piłki nożnej, menedżerem sportu oraz wychowawcą wypoczynku. Na co dzień trener piłki nożnej dla najmłodszych, instruktor zajęć ruchowych, gimnastyki z elementami korektywy. Praca z dziećmi sprawia mi przyjemność, a uśmiech na ich twarzach jest prawdziwą nagrodą i wspaniałym podziękowaniem za wspólny wysiłek, a nazywając rzecz po imieniu - zabawę, bo praca z małymi dziećmi to przede wszystkim zabawa.

Frank

My name is Frank Uduji, I am from Nigeria. I love working with kids. I've been working with kids for the past eight years. I believe in teaching kids English as a second language because it will give them a leverage in life. Am a father of two girls and a boy. I love sports, especially footbal and tennis.

Basia

Pedagog, terapeuta integracji sensorycznej, integracji bilateralnej oraz provider Johansen IAS. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, następnie kontynuowałam naukę na stypendium naukowym w Salonikach w Grecji. Swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie procesu diagnostyczno-terapeutycznego doskonaliłam uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących m.in. metody W. Sherborne, terapii ręki, stosowanej analizy zachowania, zachowań trudnych, wczesnej diagnostyki zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz wielu innych. Obecnie prowadzę zajęcia na Uniwersytecie w Białymstoku, współpracuję z placówkami przedszkolnymi i szkolnymi. Prywatnie uśmiechnięta optymistka, uwielbiam podróże i jogging; mama dwóch wspaniałych chłopców Dymitra i Jeremiasza.

Ula

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia podyplomowe o specjalizacji Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyłam również Kurs Ruchu Rozwijającego wg metody Weroniki Sherborne. Od wielu lat pracuje z dziećmi. Już na studiach wyjeżdżałam jako wychowawca na kolonie z dziećmi i młodzieżą z rodzin dysfunkcyjnych . W Warszawie od 6 lat pracuje jako nauczyciel w przedszkolu. Jestem osobą ciepłą, wesołą i pełną energii.. Uwielbiam pracę z najmłodszymi. Swoich przedszkolaków obdarzam cierpliwością, zrozumieniem i ciepłem. To ważne, by dzieci w Mini Misiach czuły się bezpiecznie. Lubię w swojej pracy to, że każdy dzień jest inny i przynosi mi nowe wyzwania. To właśnie od dzieci możemy dużo się nauczyć, dzięki rozmowie i zabawie z nimi. W pracy z przedszkolakami wykorzystuje wiele technik plastycznych i poznajemy wiele zabaw ruchowych połączonych z muzyką. Praca z dzieci daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Prywatnie uwielbiam odpoczywać nad morzem i spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Anna

Jestem psychologiem dziecięcym. W pracy i w życiu bliskie są mi rodzicielstwo bliskości, pedagogika Jespera Juula, teoria przywiązania oraz wrażliwość na naturalne, dziecięce potrzeby. W Mini Misiach obserwuję funkcjonowanie dzieci w grupie, omawiam pomysły i rozwiązania jak wspierać dzieci w budowaniu ich poczucia własnej wartości oraz regulacji emocji. W grupie zerówkowej diagnozuję gotowość szkolną i wydaję opinie często wymagane przy przyjęciu do szkoły podstawowej. Jeżeli zajdzie taka potrzeba rodzice mogą skorzystać z konsultacji psychologicznej i otrzymać wszelkie niezbędne wskazówki. Prowadzę zajęcia z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, stosując rozwojowe modele terapii.
Kadra
dziecko-tata

dydaktyczna.

jest wykwalifikowana, przygotowana i dedykowana do pełnienia swoich ról.

Naprawdę cenimy ciągłość opieki i wiedzę, jak ważna jest konsekwencja w życiu małego dziecka – dlatego nasz zespół składa się tylko z wszystkich stałych pedagogów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin