Nasza kadra dydaktyczna z pełnym profesjonalizmem ale i empatią wspiera rozwój naszych podopiecznych.

Poznajcie naszą wspaniałą kadrę.

ptaszek

Anna

Dyrektor

0
Specjalistów
0
lat z wami
0
grupy wiekowe
0 +
dzieci
Since starting at Skole Childcare in 2011, I spent most of time in the 0-2 age group as the Room Leader – which was very rewarding. However at the start of 2016 I was keen for a change and to work with a new age group, so I moved to the preschool room. The beginning of 2017 gave me new challenges as I moved into a 2IC role and then from May 2017 I moved into a Centre Director position. I absolutely love this role and have enjoyed learning many new skills about managing a service, mentoring and guiding a team of Educators and office administration.

Dyrektor przedszkola Mini Misie

Poznaj

naszą wspaniała kadrę.

Beata

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji Pedagogika Wczesnoszkolna i Pedagogika Przedszkolna. Dzieciom, z którymi pracuję chcę dać poczucie bezpieczeństwa i ciepła, którego bardzo potrzebują rozstając się z rodzicami na kilka godzin. Moje ugruntowane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz fakt, że jestem osobą pogodną, spokojną, zrównoważoną i cierpliwą powodują, że maluchy nie czują żadnej bariery emocjonalnej i lgną do mnie jak do dobrze znanej cioci. Zrozumienie dziecka i jego indywidualnych potrzeb jest dla mnie rzeczą zasadniczą, niezbędną w procesie wychowawczym, w którym chcę wspierać rodziców. Dlatego kontakt z nimi jest dla mnie niezwykle ważny. Mojej pracy przewodzi motto: Zrozum, czego potrzebuje dziecko - każde ma inne potrzeby. Nie próbuj kształtować dziecka według narzuconego wzorca. Indywidualność jest równie ważna jak poczucie wspólnoty. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.

Ania S

Ukończyłam Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku pedagogika. Od października rozpoczynam studia na kierunku terapia pedagogiczna i socjoterapia. Bardzo lubię pracę z dziećmi, która daje mi wiele satysfakcji. Jestem kreatywna, pomocna, troskliwa i cierpliwa w każdej chwili spędzonej z Państwa pociechami. Stawiam na bezkonfliktowe rozwiązywanie problemów podczas codziennej zabawy. Ważne jest dla mnie wzmacnianie samodzielności, poczucia własnej wartości oraz swobodna nauka przez zabawę. W wolnym czasie lubię czytać książki, fotografować oraz podróżować.

Agnieszka

Absolwentka fotografii reklamowej, dziennikarstwa i komunikacji medialnej, plastyk oraz projektant kampanii reklamowych Warszawskiej Szkoły Reklamy w Warszawie. Swoją karierę rozwija dwutorowo, jako fotograf i jako plastyk. Uwielbia pracę z dziećmi i wie, jak z nimi rozmawiać. Od najmłodszych lat fotografia jest częścią mojego życia. Fotografuję sercem. Bardzo lubię poznawać Was i Wasze historie. Angażuję się emocjonalnie i staram się uwieczniać prawdziwe wspomnienia, realne uśmiechy, autentyczne wzruszenia. Moją misją jest dawanie Wam a przede wszystkim Waszym dzieciom prawdziwej pamiątki na przyszłość. Jestem fotografem ale przede wszystkim jestem dokumentalistką i twórcą prawdziwych wspomnień na zdjęciach.

Marta

Praca z dziećmi jest ogromnie wdzięczna i daje mi wiele radości oraz uśmiechu. Jestem osobą ciepłą, pomocną i kreatywną. Lubię nawiązywać pozytywne relacje z dziećmi. W Mini Misiach czuwam nad grupą pięciolatków wraz z najlepszymi Ciociami 🙂 Każdy szczery uśmiech oraz postęp naszych przedszkolaków daje mi wiele pozytywnych emocji. Staram się tworzyć bezpieczny azyl dla Waszych pociech. W wolnym czasie wspieram osoby niepełnosprawne w życiu codziennym. Prywatnie kocham zwierzęta oraz cenię wyjątkowe chwile z najbliższymi.

Janeczka

WUkończyłam Wydział Rytmiki w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia oraz studia magisterskie na Wydziale Teorii Muzyki, Kompozycji, Dyrygentury i Muzykoterapii, ze specjalnością Muzykoterapia, Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Od początku moją pracę zawodową związałam z dziećmi. Pracuję w różnych ośrodkach jako muzykoterapeuta, nauczyciel rytmiki oraz gry na fortepianie. W Mini Misiach prowadzę zajęcia rytmiki. W mojej pracy staram się podchodzić do każdego dziecka indywidualnie , wydobywać jego mocne strony, a wspierać te słabsze, wymagające rozwijania. Wykorzystuję naturalną muzykalność dzieci i ich potrzebę ruchu. Rozwijam poczucie rytmu, wrażliwość na muzykę, umiejętność jej słuchania i odtwarzania, ale i wrażliwość na siebie nawzajem. Język niewerbalny, jakim posługuje się muzyka, ma siłę docierania tam, gdzie słowo bywa zawodne. Bardzo lubię kontakt z przyrodą, górskie wędrówki i jazdę na nartach. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córek. krótce

Ania

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie obecnie kontynuuję naukę na drugim stopniu studiów. Udzielam pomocy w zakresie wspomagania rozwoju prawidłowej wymowy. Prowadzę profilaktykę logopedyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka. Zajęcia grupowe oraz indywidualne realizuję w miłej i bezstresowej atmosferze, w których naukę łączę z zabawą. Dokładam wszelkich starań w kształtowanie poprawnej wymowy, artykulacji oraz ogólnego rozwoju językowego dziecka.

Dagmara

Z pełnym zaangażowaniem od 6 lat prowadzę zajęcia w przedszkolach i żłobkach. Cechuję mnie nierozłączny optymizm i chęć działania. W pracy z dziećmi wykorzystuję różne, znane mi metody, które wybrałam jako najlepsze. To doświadczenie chciałabym przekazać dalej - w związku z tym postanowiłam napisać swój autorski program dla nauczycieli języka angielskiego. Premiera będzie we wrześniu 2022. Jestem absolwentką filologii angielskiej na Wszechnicy Polskiej w Warszawie. W wolnym czasie śpiewam i gram na perkusji. Chcąc być bliżej natury, którą kocham zaczęłam tworzyć dekoracje do domu z mchu chrobotka.

Robert

Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie wychowania fizycznego. Jestem trenerem klasy II piłki nożnej, menedżerem sportu oraz wychowawcą wypoczynku. Na co dzień trener piłki nożnej dla najmłodszych, instruktor zajęć ruchowych, gimnastyki z elementami korektywy. Praca z dziećmi sprawia mi przyjemność, a uśmiech na ich twarzach jest prawdziwą nagrodą i wspaniałym podziękowaniem za wspólny wysiłek, a nazywając rzecz po imieniu - zabawę, bo praca z małymi dziećmi to przede wszystkim zabawa.

Basia

Pedagog, terapeuta integracji sensorycznej, integracji bilateralnej oraz provider Johansen IAS. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, następnie kontynuowałam naukę na stypendium naukowym w Salonikach w Grecji. Swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie procesu diagnostyczno-terapeutycznego doskonaliłam uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących m.in. metody W. Sherborne, terapii ręki, stosowanej analizy zachowania, zachowań trudnych, wczesnej diagnostyki zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz wielu innych. Obecnie prowadzę zajęcia na Uniwersytecie w Białymstoku, współpracuję z placówkami przedszkolnymi i szkolnymi. Prywatnie uśmiechnięta optymistka, uwielbiam podróże i jogging; mama dwóch wspaniałych chłopców Dymitra i Jeremiasza.

Anna

Jestem psychologiem dziecięcym. W pracy i w życiu bliskie są mi rodzicielstwo bliskości, pedagogika Jespera Juula, teoria przywiązania oraz wrażliwość na naturalne, dziecięce potrzeby. W Mini Misiach obserwuję funkcjonowanie dzieci w grupie, omawiam pomysły i rozwiązania jak wspierać dzieci w budowaniu ich poczucia własnej wartości oraz regulacji emocji. W grupie zerówkowej diagnozuję gotowość szkolną i wydaję opinie często wymagane przy przyjęciu do szkoły podstawowej. Jeżeli zajdzie taka potrzeba rodzice mogą skorzystać z konsultacji psychologicznej i otrzymać wszelkie niezbędne wskazówki. Prowadzę zajęcia z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, stosując rozwojowe modele terapii.

Justyna

Jestem fizjoterapeutą, od wielu już lat pracuję z dziećmi ze skoliozami i wadami postawy. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta. Prowadząc terapię z najmłodszymi pacjentami wykorzystuję często formy zabawowe przemycając określone zadania, tak by osiągnąć zamierzone cele. Praca z dziećmi przynosi mi dużo satysfakcji i radości. Prywatnie mam 3 wspaniałe córki, dzięki którym jestem w stanie lepiej zrozumieć potrzeby moich pacjentów 🙂

Kasia

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny i neurologopeda. Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej. Ukończyłam wiele specjalistycznych kursów dodatkowych. Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję. Największą nagrodą jest uśmiech moich podopiecznych. Staram się prowadzić zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Moim celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka w bezpiecznej i miłej atmosferze. W Mini Misiach każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że choć z założenia to my- dorośli mamy nauczać dzieci, w praktyce pod wieloma względami to od nich uczymy się najwięcej. Codzienny kontakt z maluchami rozwija naszą empatię, cierpliwość, poczucie humoru, umiejętności mediacyjne (J), spostrzegawczość, wrażliwość…. I jeszcze parę innych ważnych kompetencji. Jednocześnie, dzięki temu, coraz pełniej i skuteczniej możemy wspierać maluchy w ich rozwoju na tym niezwykle istotnym etapie ich życia. To wszystko sprawia, że praca w przedszkolu to dla mnie piękne i wartościowe wyzwanie dające wiele satysfakcji i poczucia prawdziwego sensu.

Natalia

Ukończyłam studia z pedagogiki na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz diagnoza i terapia pedagogiczna. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie zbudowanie pozytywnych ciepłych relacji pomiędzy dorosłym a dzieckiem. Chce aby dzieci w przedszkolu Mini Misie czuły się bezpiecznie. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Bardzo lubię pracę z dziećmi. Każdego dnia dzięki dzieciom możemy nauczyć się patrzeć na świat w zupełnie inny sposób

Zuzanna

Studentka Psychologii w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem osobą empatyczną, pogodną, pewną siebie oraz kreatywną. Najważniejsza dla mnie w pracy z dziećmi jest relacja, którą budujemy wspólnie na szczerości i zaufaniu. Codziennie staram się dostarczać Państwa dzieciom uśmiechu na twarzy podczas wspólnie spędzonego dnia. Wspomnienia, które tworzymy zostaną z nami na zawsze więc ważne jest, by były one wyjątkowe.
Kadra
dziecko-tata

dydaktyczna.

jest wykwalifikowana, przygotowana i dedykowana do pełnienia swoich ról.

Naprawdę cenimy ciągłość opieki i wiedzę, jak ważna jest konsekwencja w życiu małego dziecka – dlatego nasz zespół składa się tylko z wszystkich stałych pedagogów w niepełnym i pełnym wymiarze godzin